Citrus x limon ‘Lemonade’
€34,95
Lemonade citroen
Een kruising tussen een citroen en mandarijn afkomstig uit Australië en Nieuw-Zeeland. De vruchten lijken op limoenen maar kleuren uiteindelijk naar geel. Zo te eten door hun enigszins zoete smaak. draagt veel en makkelijk vruchten.
Uitverkocht
Gerelateerde producten
-
Rumex ssp. ‘Red Leaf’
€3,50Canadese zuring ‘Red Leaf’
Een geheel roodbladige zuring ,die na het oogsten van de bladeren wederom met rode bladeren uitloopt. Geeft salades en andere zuringrecepten de bekende zure touch. Een mooie plant die het erg goed doet in de tuin
-
Camellia x vernalis ‘Yuletide’
€14,95Camellia (winterbloeiend)
Deze schitterende camellia bloeit in de winter met mooie rode bloemen. Een kamer- kuip- en tuinplant ineen.
Vraagt een standplaats in de halfschaduw en zure grond. Een wintergroene struik die uiteindelijk 2 m hoog kan worden.
-
Gardenia jasm. ‘Magnifica’
€8,95Kaapse Jasmijn
Terwijl de naam anders doet vermoeden is deze sterk geurende kamerplant afkomstig uit Azïe. De bloemen kennen meerdere toepassingen in thee, cosmetica en medicijnen. Vraagt veel water en een plek in indirect zonlicht. Een dubbelbloemige cultivar.
-
Hyssopus officinalis albus (P9)
€2,50Hyssop
Een plant voor een zonnige en droge plek in de tuin. In de zomer bloeit ze met witte bloemen die veel bijen aantrekken. Al eeuwen bekend om haar geneeskrachtige werking. Bevat ook kleurstoffen die na winning als verf kunnen dienen.